Jump to content
www.SERPENT.lv
Sign in to follow this  
frost

frost par moderatoru

Recommended Posts

Prasības:

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus!
  • Jābūt vismaz 250 ierakstiem!
  • Nedrīkst būt nevienam brīdinājuma punktam!
  • Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem!
  • Jāpārzina perfekti latviešu valodu un jāraksta gramatiski pareizi!

Anketa

• Vārds Uzvārds: Roberts Peirāgs
  • Vecums: 20
  • Links uz ''sasveicināšanos'' : click click
  • Pieredze moderatora amatā: Tātad esmu bijis gan administrators, gan moderators dažādākos spēļu portālos, esmu bijis arī īpašnieks. Pārzinu ipb4 admincp un modcp.
  • Kādēļ mums būtu jāzuņem Jūs šajā amatā?: Man ir sava pieredze, palīdzēšu jebkādos jautājumos kas saistīts ar ipb, programmēšanu un citos jautājumos, jo serverus pats nespēlēju, bet vairāk uzturos forumā.
  • Motivācijas vēstule: Nebūt nav tā, ka rakstu pieteikumu tikai lai iegūtu moderatoru, bet vienkārši vēlos jebkādā veidā palīdzēt serpent projektam un uzturēt kārtību forumā, vietā, kur es pavadu savu lielāko daļa laiku. Manuprāt, esmu pietiekami spējīgs, lai būtu moderators un palīdzētu pašreizējam sastāvam. Esmu cilvēks, kurš tikai kādu antipātiju pēc, necenstos par katru sīkumu sodīt to attiecīgo lietotāju, jo mana attieksme lielākoties pret visiem ir vienāda, un dažkārt vispār esmu nerunīgs, it īpaši, ja cilvēku galīgi nepazīstu un nekādu labo iespaidu šis cilvēks neatstāj. Dažkārt vairāk lasu, ko citi te ir sarakstījuši, nekā rakstu. Nebūt neteikšu, ka esmu labākais kandidāts, jo vienmēr kāds varbūt labāks, bet sevi pierādīt spētu.

Protams, būšu pateicīgs par jebkāda veida kritiku, ieteikumiem, anti rec, utt, neapvainošos un nebēgšu citur tikai tāpēc, ka man atteica pieteikumu, kā to dara citi. 
Atvainojiet man par gramatiku, ja gadījumā manāt kaut kur kādu izteiktu gramatikas kļūdu, neesiet skarbi pret to!

• Dievinu 1

No manis būs rekomendācijas, labākais kandidāts uz šo amatu! Vēlos redzet tevi zaļu. ;) 

• Dievinu 2

Rekomendacija, persona ar galvu uz pleciem.

• Dievinu 1

logo_serpentww2.png

Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, ar prieku varam paziņot, ka serpent.lv administrācija ir lēmusi pieņemt Jūs uz attiecīgo amatu.

Ar cieņu www.serpent.lv Administrācija

• Dievinu 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...