Jump to content
www.SERPENT.lv

PISI9

Lietotājs
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PISI9 last won the day on May 4

PISI9 had the most liked content!

Community Reputation

97 Sasildījies

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PISI9

  Pardodu Subāru.

  Pārdodu Subaru Impreza WRX STI. Marka: Subaru Modelis: Impreza WRX STI Gads: 2005 Rajons: Idlewood Numurs: 468114 Cena: 80,000$ Apraksts- Tūnēts subārs iekšā ir Twin Turbo, sporta gaisa filtrs K&N firma, sporta izplūde, tonētas priekšējās gaismas un arī tonēti aizmugurējie logi un arī sporta diski [Import], kā arī sporta transmisija, ka nekā sporta mašīna. Pats esmu izspiedis 245 KH/M un tikai 740 KM nobraukums, gandrīz kā jauns. Bildes.
 2. PISI9

  [MTA] RP Pērles

  She fuck me like pornstar.
 3. Lai izdodās iecerētais,Veiksmi.
 4. SHPHRD Pietiks komentēt lieki postus krāt, gaidam AD to kad tu driftoji var pateikt kad teici lai pierād kad driftoju.
 5. Paldiess par pieradijumiem, vel ko tu mēģini noslēpt.
 6. Franci tur es uzrakstiju Lowaks un SHPHRD Nemelo
 7. :SŪDZĪBA PAR GAMEMASTER Tavs InGame NickName: Elvis Lopez GameMaster InGame NickName: SHPHRD Ko GameMasters ir pārkāpis?: Nepamatots Ajails. Viņš drifto pa visu ielu, es braucu garam aizsķēru paripoju uz priekšu un viņš tur pat staba ieskreja , viņš sak kad es mierigi aizbraucu un neerpoju. Tas kad ieskreju tā lieta bija ic jarisina. Pierādijums [ ScreenShots / Video ]: Komentārs: Var redzēt kad ar gm nemāk apieties, es domāju kad tev nav vajadzības no tāda statusa.
 8. Nenācu čatot, bet dabūt apelāciju, lai varu turpināt spēlēt nevis sedēt un kūkot. Citur nesprākst, ja māk uzmapot tad var arī nesprākt. Piedodiet velvienreiz.
 9. Franci, lLai parāda pierādījumus kur esmu dmojis pmā, atsūti kur ir kāds dm. Nebija prieka pēc, testēju vai tas strādā vel.
 10. LIEGUMA APELĀCIJA Tavs UCP: Kn0w Tavs serial ( Serial var iegūt iekš MTA rakstot konsulē vārdu ''serial'' ) BE0D31B5DDAEA3597967B851162D2AA2 Iemesls, kādēļ ieguvi liegumu iekš servera?: Iepisu 1x Bandzīntankam viņš uzsprāga un viss.[TROLL] Kādēļ mums būtu jānoņem Jums liegumu?: Dēļ to kad uspridzināju bendzīntanku tapēc bija permā jaliek? Tapēc kad vel esmu viens no aktīvākajiem serpenta spēlētājiem. Komentārs: Nakošreiz tā nedarīš,u un ceru kad par tādu sūdu banu neliks. ~ Ja esat ieguvis divas reizes liegumu iekš servera, pēc otrā lieguma. Lieguma noņemšana jau maksās 1.45 EURO !!
 11. PISI9

  Idlewood Death -415-

  Shop robery.
×
×
 • Create New...