Sveiks, viesi !

Lai pilvērtīgi izmantotu visas foruma opcijas un redzētu visas foruma sadaļas, lūgums reģistrēties.

Pieslēgties Reģistrēties

Devitais

Lietotājs
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Devitais last won the day on May 2

Devitais had the most liked content!

Community Reputation

58 Sasildījies

1 Follower

Recent Profile Visitors

109 profile views
 1. Karoči šitādas bala mutes ir katrā serverī ,es tevi lūdzu uzstaisi savu frakciju un sagādā labākus,skatāmus ss'us un tad bliez tikai zem kāda topika..
 2. Sveiki visiem mani sauc Adrians,esmu 17 gadus vecs..Dzīvoju Saldū. Brīvajā laikā spēlēju datoru,nodarbojos kā arī ar sportu patīk uzspēlēt Florbolu bieži spēlēju vasarā turnīros Saldū,bieži eju laukā spēlēt ar draugiem futbolu,basīti.. Patīk uzspēlēt dažādas spēles kā (cs go,fortnite,mta)..Mani ar MTA iepazina mans klasesbiedrs ,kurš ir ļoti labs skolotājs. MTA spēlēju jau 2 gadus esmu iemācījies ļoti daudz,mani mācīja erpot tāpat kā jūs visus,nebiju es perfekts uzreizi kā visi vēlējās,viss nāca ar laiku bieži es mācījos erpot,lasīt noteikumus u.c...Bet tagad esmu normāls spēlētājs pēc manām domām savas erpē prasmes vērtētu no:septiņi līdz desmit. Ceru ,kad šijā serverī es palikšu ļoti ilgi un erpošu savu visu labāko. Novēlu jums visiem ļoti labu spēlēšanu iekš šī servera..Tas būs viss par manīm īsumā tiksimies iekš servera.
 3. @Danonkijs Respect jau no manīm tikai tādēļ,kad esi saldinieks...Lai tev viss izdodās šajā serverī ko esi plānojis vai plānosi tālāk..GL
 4. Cienijamie Yakuzas erpotāji,es nesaprotu ,ko jūs erpojat ,ja IC braukājat ar Adidas tripalovski tērpiem, SS ir neskatāmi +Drausmīgi,bet nū visi cenšās un ar laiku mācās neko nevēlos baigu sliktu teikt,bet jāpiestrādā pie ss'iem..Un par to ko jūs erpojat.
 5. ((Vakara ss bija domāti ,bet vēlējos gulēt tādēļ šodien ielieku :) ))
 6. Dawyne šodien apcietināja par motocikla zādzību..Dawyne ielika cietumā uz diviem mēnešiem..Dawyne palika agresīvs iekš PD ,kur iesita PD darbiniekam.
 7. Dawyne sūta streaku draugiem.
×
×
 • Create New...