Jump to content
www.SERPENT.lv

Bee.

Īpašnieks
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Bee. last won the day on April 27

Bee. had the most liked content!

Community Reputation

157 Vienmēr Gaidīts/a SERPENT

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. [ FORUMS ] Foruma Moderators: Foruma Lietotājs: Foruma Radošākais: Foruma Aktīvākais lietotājs: Foruma Izpalīgs: Foruma Nopietnākais lietotājs: Foruma slinkākais lietotājs: [ MTA:RP ] MTA Administrators: MTA RP Skolotājs: MTA Slinkākais Administrators: MTA Slinkākais RP Skolotājs: MTA Aktīvākais spēlētājs: [ TeamSpeak 3 ] TeamSpeak 3 Administrators: TeamSpeak 3 Moderators: TeamSpeak 3 Balamute: TeamSpeak 3 Aktīvākais lietotājs: [ CS 1.6 ] CS 1.6 Administrators: CS 1.6 Labākais šāvējs: CS 1.6 Aktīvākais spēlētājs: Nominēt var tikai 1 lietotāju pie attiecīgās kategorijas, jo vairāki netiek ņemti vērā.
 2. 24 stunda laikā nebūs ievietoti kaut kādi screeni, frakcija tiks arhivēta.
 3. - Pevienot waitlist, lai ir drošāki par saviem accountiem.
 4. Sveiks. Prieks, ka esi ilgu laiku šeit. Un meiģini palīdzēt mums.
 5. Latvija 2:3 Čehija Latvija 2:6 Krievija Latvija 1:3 Zviedrija Latvija 3: 2 Norvēģija
 6. Sūdzība patiesa! Ja būs velviena sūdzība patiesa. Tiks atņemts statuss. TC
 7. DeShawn' atmiņas no pagātnes : Es ierados Los Santos , jo mans draugs Marq' sauca pēc palīdzības.. pa telefonu viņš izklausījās ļoti noguris , kā ari viņš izklausījās ļoti dīvaini .. Marq' teica , ka esot dabūjis kautkādu garāžu. Tagad esot baigā ģēla , redz varēšot paši tagad ar automašīnām labi nopelnīt , proti pārdot tās , kā arī rīkot nelegālas sacensības , kuras tiks balstītas uz totalizatoru. Es uzreiz kļuvu ieinteresēts , tāpēc ar pirmo autobusu ,kas veda pie Marq' es devos uz Los Santos . Marquise teica , ka sagaidīs mani pie Stacijas , bet man nācās gaidīt , tādēļ es iegāju kioskā un pa diviem dolāriem nopirku žurnālu. Žurnāls bija saistīts ar automašīnām , tajā bija arī viss pastāstīts sīki un detalizēti par mitsukiem .. es izlasot šo tekstu ,kas atradās desmitajā lappusē , uzreiz nolēmu , ka mans auto , kuru es pirkšu noteikti būs mitsuks , visticamāk Eclipse. Pagāja aptuveni divas stundas , līdz pie stacijas piebrauca Marq ' ar savu hammeru. Cik nopratu no viņa sacītā, hammers esot tikai pagaidu braucamais , ar kuru viņš pārvietojas pa ielām. Marq' man teica , ka pirkšot sev poršē, tādējādi es uzreiz izdomāju , ka man vajadzīgs ir mitsuks , tādēļ es no viņa aizņēmos uz kādu laiku divas štukas un uz savu garāžu atbraucu ar norūsējušu Eclipsi. Par laimi auto vēl uz priekšu kustēja , kā arī ar to varēja pabraukt. Es uzreiz to uzreiz uzcēlu uz pacēlāja , pamanīju to , ka apakša automašīnai vismaz ir daudz maz labā stāvoklī. Salons arī bija diezgan ciešams priekš tās cenas..vienīgais kas man nāca tobrīd prātā , bija -nauda un vairākas naktis garāžā, kāpēc? Tādēļ, jo mitsukā ir jaiegulda aptuveni kādi desmit tūkstoši , kā arī jāpavada vairākas naktis iekš garāžas.
 8. Sūdzība nepatiesa! - TC -
 9. Šeit būs foruma atjauninājumi!
 10. Šorbīd tiek mainīts LSPD Priekšnieks, un viss iet uz labo pusi, kā arī nelegālā organizācijm būs labi
 11. Kas Tev spamo, visu es redzēju. Pirmo šāvienu Tev trāpija, Tu stāvēji un sāki lietot OOC, kaut vai Tev bija JAERPO. Ak šausmas. Tik grūti bija noerpot sekas, akdievs svēti LVRP.
 12. Ko secināt? Ka Tu vienkārši nevarēji attēlot roleplay? Visu laiku čīkstēji, citi spēlētāji var noerpot pēc teizera šāviena, bet Tu ''īpašais cilvēks'' nevari. Tu sev sačakarēji RP, nevis Tev kāds. Un par to, kas pie RSHaul notika viss bija cutots, aizmirsts, jo nu abas organizācijas bija vainīgas. Iq iq, protams, ka iq, būtu attēlojis pareizi roleplay, būtu viss kārtībā. Tagad, nevaino citus pie savām muļķībām.
 13. Šis tiek šobrīd lēnām realizēts. Kad būs gatavs tiks ievietots forumā, kā atjauninājums.
×
×
 • Create New...