Jump to content
www.SERPENT.lv

tases

Lietotājs
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Sācis drukat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu pats saproti, ko ar šo domāji?
 2. :DD http://prntscr.com/nke3q2 vēl lielāku ambāli neesmu redzējis.
 3. Pagaidi, pagaidi. Tad kur ir īsti pamatojums ajailam? IC ceļā risināt šo visu un viss, pats CS taisiji.
 4. Atvainošos par dubultposu, bet pat ja nebija GM dutijā, tik un tā ir pārkāpts termins CS, mērs un driftot? Nedomāju gan, ši situācija bija jārisina IC ceļā, nevis ar ajailu. Daži ir tādi indivīdi jā..
 5. Ā, tas tak mērs veči. Mēr, arestēsi mani? Vai arī varam kopā papatrulēt!
 6. Twix, lūgums atvērt logu, un izmest ārā datoru. Tu ar savu čīkstēšanu, panāc to ka neviens nevēlās erpot ar tevi. Nerunāsim par PMiem kurus sūti adminiem. PIEAUDZ! Ja ir roleplay, tu afk nevari iet. Ja ej, tad saņem attiecīgi ajailu par rpavoid. Labāk tev pasēdēt zem banāna *tiešā nozīmē* Atvainojos, ka postoju draugi.
 7. Var salīgt, tikai piedomā pie tā ko PD dari tu un tavi darbinieki. Ir lietas kas ir jāmaina.
 8. Ak jel. Žēl, ka jūs no malas sevi neredzat. Man mūkot vien rēka rāva pa jums, pitojat kā kaut kādā derbijā, OOC turpināju, jo jūs kā ambāļi stāvat, crossfire taisat, un tad vēl mērs atbrauc paciemoties. Sāku/nesāku darīt, pie dirsas, topiks nav par to, runa iet par to, ka jūs neattēlojat LAPD vispār. Un vēl visādi sūdi.
 9. Traki ar tevi, vecīt. Traki, ja domā ka 3 reizes pist ar teizeru ir normāli, žēl.
 10. Vēlreiz, tikai latviski lūdzu.
 11. Pa riepām nešāvāt, šāvāt straight up pa auto, tas nokūpēja, ja auto ir meklēšanā nav jāpielieto DEADLY FORCE, DEALDY FORCE var/drīkst pielietot tikai, ja kāds ir dzīvībai bīstami apdraudēts, pie kokiem arī. Mērs atbrauc, + crossfire taisat. Atceraties, nav Latvijas Valsts Policija, kur tādu huiņu dzen. Brīdinājumu par teizera izmantošanu nedevāt, tikai zemē. Un tad trīs reizes iešāvāt. Trīs reizes priekš mazgadīga, jau ir nāvējoši.
 12. Attēlot ko? Kā PD spamo teizerus bez prikola? Ja tavuprāt tas ir normāli, tad jā... Visu topiku izlasi, nevis piepisies par teizeru tagad, kā ar policistu/mēru, un visu pārējo sūdu? Un kā par krutajiem ajaila laikiem? Kā ar zināšanām PD? Ja viņi nezin kas ir crossfire, tad nu tur nav ko darīt.
 13. Bāc, ar ko lai sāk? Sāksim ar noteikumu par auto zādzībām, ka tos var zagt tikai kad tās ir atvērtas. Pēc šī man likās, ir auzas. Tu nevari zagt, ja auto īpašnieks ir off, bet ja tiek nogalināts, un viss tiek noerpots tad drīkst. To skaidroju kopumā trīs adminiem. Nesaprata, skaidroju īpašniekam, nu tas kaut cik saprata paldies dievam. Labs ir, aizmūku, nu par PD nerunāsim. Tiem toč vienvirziena biļetes uz vanšu tiltu. 4 reizes ķer, divas reizes ar heli, un nenoķer. Māksla kā ne kā. Labi, auto nozagts neko, ienāku. Auto pazudis, /park neesot bijis. Šie nedos atpakaļ. Skaidroju vienam adminam, TIDENTY, tas tiešām ir muļķis. Nesajēdz, ka pats bojā roleplay, ja ir iesaistīts helis, meklēšana utt. Runāju ar citu, šis saprata. Labi, viss normāli. Pie RS HAUL kaut kāda figņa notika. Aizbraucam, hujakš visi menti pa mums sāk bērt. Neviens laikam nezin kad ir jāizmanto deadly force, auto redziet esot bijis meklēšanā, atnāk owneris, tas ar galīg nesaprot par PD lietām, pofig. Viens nabags prost ar šotiju visus sāk hujārīt nost. Iejailo uz 300 min, un tad izņem. Labs ir, mūkam atkal prom. Braukt neviens nemāk ar vienu pagriezienu trīs ekipāžas pa dirsu. Mērs - Tas ir ambālis, PD taisa CrossFire, Mērs slēpjās aiz auto, bez nekādas apsardzes. Nu jebal. Labi ka mērs nearestēja mani. Labi, noerpoju kā aizskrienu uz auto kas piebrauc mūkam. Sākās mukšana ar kājām. Nu toč likās ka aizmukšu līdz EastBeacham ar tādām taktikām. Beigās iepīš no kādiem 7 metriem ar teizeri, erpo šie saka. Neko sev, es ar MKu šaušu no Las Venturas, erpojiet. Beigās pats īpašnieks 5h rp avoid. PD priekšnieks - Tika uzdoti 3 jautājumi, Kas ir IA, Kas ir letālais spēks, kad letālais spēks ir jāpielieto. Ne uz vienu atbildes nebija. MĒRS MONSTRS! Pašiem patīk erpot? Mērs jau patrulē gandrīz, LSPD ir jau kaut kāds GANGS, un Pāris admini, vienkārši ar negatīvu IQ līmeni. Seciniet paši cik šeit ir ''labs'' roleplay līmenis.
×
×
 • Create New...