Sveiks, viesi !

Lai pilvērtīgi izmantotu visas foruma opcijas un redzētu visas foruma sadaļas, lūgums reģistrēties.

Pieslēgties Reģistrēties

Melnais Lambo

Lietotājs
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uzņēmuma nosaukums vai privātpersonas vārds: John Williams Būvlaukuma* teritorijas atrašanās vieta: Verdant Bluffs Izvēlētā kategorija ( no cenrāža, piem: 1., 2., 3.):1 Maksajuma uzdevums, par samaksātu nodevu (( Screenshot )):
 2. Uzņēmuma nosaukums- Williams Service Uzņēmuma kapitāls- 5'000 Naudas līdzekļi- 5'000 Transportlīdzekļi (tā vērtība pārvēršot naudā)- 5'000 Nekustamie īpašumu (tā vērtība pārvēršot naudā)- 10'000 Uzņēmuma Juridiskā adrese- Verdant Bluffs Kur atrodas uzņēmums- Verdant Bluffs Ave Kontakttālrunis- 436832 Uzņēmuma darbības sfēra- Auto labošana.
 3. Uzņēmuma nosaukums- Williams Service Uzņēmuma kapitāls- 2'700 Naudas līdzekļi- 2'700 Transportlīdzekļi (tā vērtība pārvēršot naudā)- Nav izsniegts f3 Nekustamie īpašumu (tā vērtība pārvēršot naudā)- Nav izsniegts f3 Uzņēmuma Juridiskā adrese- Verdant Bluffs Kur atrodas uzņēmums- Verdant Bluffs Ave Kontakttālrunis- 436832 Uzņēmuma darbības sfēra- Auto labošana.
 4. Williams Service ir maziņš uzņēmums kurš labo auto un,uzlabo tos ,kā arī visus iespējamos pieejamos iespējas. Mēs grribam sākt šo biznesu jo kā redzam ,ka sludinājumos visu laiku meklē mehāniķus kuri varētu nokrāsot auto utt. Tapēc mēs esam ieradušies to darīt un visu paveiksim veiksmīgi un būsim pazīstami visā Los Santosā un pie mums brauks uzlabot auto utt. Kapēc mēs vēlamies sākt šo organizāciju? Mūsu mērķis kā jau iepriekš minēju ir uzlabot auto ,tiem kuriem tas ir nepieciešams tapēc es vēlētos sākt šo bizznesu. Par mums. Mani sauc Džonns Villijams ,Man ir 29 gadi,Ka man bija 15 gadi nomira mans tēvs viņš teica Ja kautko gribi dzīvē sasniegt tad nav tādu vārdu Nē ,Negribu,Nevaru. Es visu tehnisko iemācijos no viņa jau 9 gados sāku skatīties kā viņš savā darbā kura nostrādājis visu mūžu remontē auto un tā tālak Viņs bija mans mīļakāis mehāniķis tapēc es gribu iet viņa pēdās. Šis ir mans tēvs pirms daudziem gadiem. Un tas esmu es tagat.
 5. PIEPRASĪJUMS PĒC MEHĀNIĶA SPĒJĀM Informācija par Personāžu Tavs Vārds/Uzvārds:John Williams Frakcijas nosaukums:Nav vēl bet veidošu savu. Kādiem nolūkiem nepieciešams šīs mehāniķa spējas?:Jo Los Santosā ir maz mehāniķi un vēlējos uzsākt savu frakciju kur es savāktu cilvēkus un labotu auto krašotu u.c OOC Informācija Vecums:16 Ekrānšāviņš no /stats un /history:Ja man tur bija ajails PAR NONrp driving tas ir deļ tā ka man lagoja un man nerādija ka es ietriecos.
×
×
 • Create New...