Jump to content
www.SERPENT.lv

Tankists

Lietotājs
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nekad netlika laika uzrakstīt sasveicināšanos tapēc tagad uzrakstīšu sasveicināšanos. Sveiki mani sauc Renārs esmu no kūldīgas.spēleju gta san andreas jau vairākus gadus pirmais rp serveris kur spēleju bija samp role pec tam samp.l# atkritumu bedre.Kad role beidza pastāvet daudz kur biju admins samp un mta.Mans pirmais mta serveris kur spēlēju un kļuvu pa adminu bija eteral.Spēleju vel gta 5 uz ps3 far cry 4 un uz datoru call of duty mw2 , cod uo un cod black ops. Mana mīļaka spēle uz datora ir POSTAL 2.Brivaja laika dzeru alu cepju šašliku. Pašlaik mācos arodskolā pa pavāru.Un patīk sedēt tinderi un baddo.Ja godigi macos stulba arodskola jo mums viens čalis ir vispar prikulis skola skrien ar pliku kranu pakaļ komenei un droči stundas laika un man jamācas tāda skola jebaķ.Patīk gatavot est. Pa vasaru iet peldēt rumba ventas. ceļot tas ari viss ko pateikšu.
 2. Spēles noteikumi šadi ieraksti komentāros savu otro mīļako spēli izņemot gta san andreas vai tā ir uz playstation konsoles vai pc vai uz xbox Ievieto spēles gameplay komentāros no youtubes un spēles nosaukumu.
 3. Sveiki vēlos ieteikt jaunus radio staciju kanalus jo pašreizejie sūka neviena normāla stacija ko klausīties ieteiktu šadas uzlikt kuras varētu bandas un organizācijas izmantot uz saviem skaļruņiem radio url stream leja bus linki.Visu cieņu serverim bet galīgi nav ko klausīties serveri radio stacijas jasledz spotify jo neviena rap stacija ejoša normala nau pilns ar huiņu stacijam.Pievienojiet šis stacijas jo šijas popolaras dziesmas skan un normalas bus vismaz ko klausīties Powerhitz 1 Power http://www.powerhitz.com/1power.pls Old School House http://relay5.181.fm:8068/ Big R Radio - 80s Metal FM http://bigrradio.cdnstream1.com/5186_128 EHR RĪGA 104.3 http://stream.europeanhitradio.lv:8000/ehr.mp3
 4. Tankists

  Brigada Oaraza

  ja intresanti ss bet piekritīšu jaguāram kas atiecās uz speciāl dislaikotājiem un heitotājiem šeit jums nav ko meklēt ipaši handlexY kā ši persona vispar tika pa adminu aceros ph tu spridzināji benzintankus un ar sharperu galinaji visus pa naktim nost jo tiki pie kalašņikova vienkarši jebāķ gaidat serpentam tadu pašu trolismu kas bija ph ar grum un sharperu jo šī persona handlexY zinu jau sen viņu viens liels trolis bet mani tas neuztrauc :)
×
×
 • Create New...