Jump to content
www.SERPENT.lv

Sack

Lietotājs
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. - varētu izglītot, kā aizsūtīt naudu? ))
  2. PIEPRASĪJUMS PĒC MEHĀNIĶA SPĒJĀM Informācija par Personāžu Tavs Vārds/Uzvārds: Malt Ristron Frakcijas nosaukums: Ignition Inc. Links uz Frakcijas tēmu: Kādiem nolūkiem nepieciešams šīs mehāniķa spējas?: Lai operētu servisu. OOC Informācija Vecums: 16 Ekrānšāviņš no /stats un /history: /stats ir viss pa defaultu, /history tīrs - ko tur redzēt?
  3. Uzņēmuma nosaukums Ignition Inc Uzņēmuma kapitāls- 1'000$ Naudas līdzekļi- n/a Transportlīdzekļi (tā vērtība pārvēršot naudā)- 0$ Nekustamie īpašumu (tā vērtība pārvēršot naudā)- 0$ (pašlaik) Uzņēmuma Juridiskā adrese- TBA Kur atrodas uzņēmums- TBA - Los Santos, San Andreas Kontakttālrunis-776754 Uzņēmuma darbības sfēra- Serviss.
  4. Ignition Inc. ir jauns autoserviss iekš Los Santos, centra rajonā. Ignition Inc. pavisam netālu no domes un bankas. Mēs piedāvājam lētu, ātru un kvalitatīvu automašīnas un uzlabošanu. Neskatoties uz to, ka Ignition Inc. fokusējas uz auto uzlabojumiem - gan performances, gan izskata - mēs piedāvājam arī lētu un ātru auto servisu kā arī vilkšanas pakalpojumus. PAR MUMS CENRĀDIS Tiks pievienots. KONTAKTI Malt Ristron - 776754 Gaidīsim jūs mūsu servisā!
×
×
  • Create New...