Jump to content
www.SERPENT.lv

Danonkijs

GameMasters
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Sasildījies

About Danonkijs

 • Birthday 06/07/2004

Recent Profile Visitors

100 profile views
 1. [ FORUMS ] Foruma Moderators: N/A Foruma Lietotājs: @Komunists Foruma Radošākais: @Kaji Foruma Aktīvākais lietotājs: @Kaji Foruma Izpalīgs: N/A Foruma Nopietnākais lietotājs: @Jery Foruma slinkākais lietotājs: @Bee. [ MTA:RP ] MTA Administrators: @Komunists MTA RP Skolotājs: @Kaji MTA Slinkākais Administrators: @Jery MTA Slinkākais RP Skolotājs: @SHPHRD MTA Aktīvākais spēlētājs: N/A
 2. Nav nekādu iemslu, lai tu netiktu par Moderātoru.
 3. Protams, redzēt vēsturi. Personāžu status Dzēst personas, kuras vēlas. Mainīt vārdus Nomainīt savu serial kodu Redzēt kādas TOP vietas or somthing else Ja kaut kas cits ienāks prātā vēl uzrakstīšu.
 4. Nedirs! Tu man melo ! Plus mēs tieši runājam discordā.
 5. Ā, čau Lincha pincha... tu esi labs čuvak, atskaitot to kad mē kopā pus vienos pa nakti spēlējam CS:GO un tu b*e man liecs klačot komandu, jo pats sēdi telefonā un nobeidz spēli ar 20 score kurā laikā es zemākais ranks serverī izvelku 15:15 ar 80 score. Bet jā tu i forš,m rēcīgs un mazliet debīls tad kad sāc dzōedat. 2019. gada 19.maijā plkst. 21:09 sākat dziedāt ar @Kaji.
 6. Latvija 3:1 Itālija Latvija 2:3 Čehija Latvija 2:2 Krievija, bullīši 0:1 Latvija 3:2 Zviedrija Latvija 2:0 Norvēģija
 7. Tas ka tu sēdi AFK visu laiku un nomirsti bez ēdiena, nenozīmē tas ka tevi Admini /ahelos.. pirmkārt, AD tas nebūtu jādara. Otrkārt, Tu esi vainīgs, jo dzīvē bez ēdiena ja nomirsti Dievs tev nedos otru dzīvību, tādēļ ir tādas lietas ka FPK vai CK.
 8. Danonkijs

  [MTA] RP Pērles

  Es atvičaju saku Tidentys iespaido vienmēr! Plus šoreiz ar savām dāmām :D
 9. Danonkijs

  [MTA] RP Pērles

  Reizēm iespaido man PD, bet vienmēr iespaido Tidentys
×
×
 • Create New...