Jump to content
www.SERPENT.lv

Jaguar

Lietotājs
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Jaguar last won the day on May 3

Jaguar had the most liked content!

Community Reputation

88 Sasildījies

4 Followers

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Forest Hicks ir mūsdienīga laucinieku kopiena. Visi baltādainie cilvēki ir droši aicināti mums pievienoties, kaut kā pierādot sevi! Forest Hicks ir kopiena ar vairākiem laucinieku/redneku/hillbiliju ģimenēm, ļaudīm. Šiem cilvēkiem policija īsti pie sirds nenāk, jo tie lien visos sīkumos kuros nevajag tiem līst, viņuprāt. Forest Hicks sākās ar to ka pāris lauku jaunskungi sanāca kopā, lai dabūtu sev kādu labumu, lielāks darbaspēks fermām, kāds dara netīros darbus viņu vietā utt. Bet ar laiku kopiena mainījās uz tādu kā ''Nelegālu grupējumiņu'', laucinieki sāka netikai gūt iztiku ar lopkopību, zemkopību, bet arī ar nelegālām lietām. Tad jau grupiņa sāka veidoties nevis tikai kā parasts zemnieku kolhozs, bet ģimenes savienojās un izveidoja tādu kā super draudzību, palīdzēja viens otram izdzīvot grūtos laikos, palīdzēja darbos ko kāda iemesla dēļ nevar izdarīt. Tad ģimenēs vīri palika par draugiem, sievas pa draudzenēm, viņi dotos medīt kopā, veidotu nelegālas sacīkstes, taisītu kandžu, veidotu ''pāķu'' balles, veidotu ''demolition derby'', veidotu nelegālas vielas un tās izplatītu un vēl. Tuvākajos gados šiem cilvēkiem policija ļoti piesējās, reidoja visus īpašumus un tāpēc kopiena kā saka pazuda, tagad tā ir atpakaļ. Kādreiz kopienai nosaukums nebija, bet jaunās paaudzes lauķi darīs visu lai nepieļautu iepriekšējās paaudzes kopienas kļūdas. Tagadējie ''Forest Hicki'' ir iepriekšējo hicku dēli, mazdēli, vai vienkārši radinieki kas vēlējās turpināt ko tādu ko viņu senči centās darīt, tas ir izveidot tādu kā nelegālu ģimeņu kopu laukos. OOC Informācija : Šī ir kā nelegālā frakcija, nonākot pie mums tu piekrīti ka tev jebkurā laikā ar iemeslu var izsniegt CK, FPK + Disarm. Rakstīt šajā topikā, neerpojot pie mums ir kategoriski aizliegts (veiksmes novēlēšana neskaitas.) Grupas biedriem ir pilnībā atļauts darīt ko viņi paši vēlas, ja tas nepārkāpj f1 noteikumus. Veiksmi mums, izbaudat ss'u aplūkošanu! - Vēl @Jaguar Pašreizējie biedri ; @Komunists. @Kaji, @Jaguar. @Jery, @Danonkijs
 2. Čau, dc vakar runājāmies. Man tu liecies diezgan sakarīgs un ļoti zinošs cilvēks, manuprāt. Veiksmi tev nākotnē, kā arī šajā projektā.
 3. [ FORUMS ] Foruma Moderators: @Jery Foruma Lietotājs: @Tiepša Foruma Radošākais @Kaji Foruma Aktīvākais lietotājs: @Jery Foruma Izpalīgs: - Foruma Nopietnākais lietotājs: - @Komunists Foruma slinkākais lietotājs: @Partner [ MTA:RP ] MTA Administrators: @Komunists MTA RP Skolotājs: @Kaji MTA Slinkākais Administrators: - MTA Slinkākais RP Skolotājs: - MTA Aktīvākais spēlētājs: @Kaji
 4. Vārds Uzvārds: Jamie Finch Vecums: 30 Personas kods: 170789-201234 Tālruņa numurs: 424-690
 5. Labdien, Labvakar, Labrīt (atkarībā kad lasat), SERPENT.LV administrācija un lietotāji! Zinu ka šis bija jāraksta tad, kad pievienojos forumam, bet nu gan piedosiet, cerams. Mani sauc Linards jeb kā mani labāk pazīst šeit @Jaguar man ir 14 gadu, jūtos ļoti vecs. Atradu šo komūnu, kad @Komunists mani un čomiņus uzaicināja šeit. Tad kad mēs uzsākām spēlēt pirmo reizi serverī nebija pilnībā neviens cilvēks. Tikai mēs tad mēs tur bikīt paprikuļojās, bija jautri. Vēlāk jau bija tā ka serverī bija diezgan daudz cilvēku (ja nemaldos 30-40). Roleplayot man diez ku nāk pie sirds tapēc es izdomāju veidot šeit nelegālo organizāciju ''Українське братство'' jeb Ukraiņu brālība. Organizācija turējās labi, manuprāt, salīdzīnājumā ar citām frakcijām. Viss sākumā bija bumbās bija daudz mums ideju, bet tad tur bija trobeļi ar poličiem un visi pasprāga, kam negadās . Tad domājām dooties uz LSPD, kur vēljoprojām strādāju. Toties es esmu diezgan jauns LSPD roleplayam tapēc centīšos pamācīties to . Tagad jau šis serveris ir tāds pusizmiris, cilvēki te vēl ir, bet aktivitāte maziņa. Es vēlētos redzēt šo serveri kā lielāko LV:RP serveri, tas būtu ļoti forši. Uzskatu ka šim visam kopumā ir diezgan liels potenicāls tam. Administrācija ir diezgan sakarīga, protams daži indivīdi man īsti nepatika, nesaukšu piemērus, bet tā jau viss šeit ir bumbās sakarībā ar administrāciju. Čau no Jaguara!
 6. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 7. Jaguar

  [MTA] RP Pērles

  Paranormālā aktivitāte 4
 8. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Vārds- Tyler Uzvārds- Scott Vecums- 30 Personas kods- 170789-201234 Tālrunis- 424-690 Deklarētā dzīvesvieta- Goldingen Ave. #38, Dzīvoklis #9 Faktiskā dzīvesvieta- Washington #2 | 2 Posms ; Izglītība | Vidusskolas izglītība [X] Augstskolas izglītība [X] Asociāta grāds [X] Bakalaura grāds [X] Maģistra grāds [X] Doktora grāds [ ] Iepriekšējā darba vieta: Skolu laikos strādāju kādā diskotēkā par apsargu. Tad esmu pastrādājis nedaudz citur par apsargu. Pašreizējā darba vieta: Nav Iegūtie sertifikāti: Apsardzes kursu pabeigšanas diploms, Skolu beigšanu diplomi, Auto vadītāja apliecība, LS iedzīvotāja pase. | 3 Posms ; Apliecību pārbaude | Automašīnas Vadītāja apliecība [X] (Obligāta) Motocikla Vadītāja apliecība [X] (Obligāta) Gaisa Transporta Vadītāja apliecība [-] Ūdens Transporta Vadītāja apliecība [X] (Obligāta) Papildus Prasmes- Velisopēda vadītāja apliecība. | 4 Posms ; Jautājumi | Pastāstiet par savu darba pieredzi- Kā jau augstāk minējis biju. Es strādāju par apsargu vairākās vietās. Apsarga darbā bruņojums bija un nebija, protams bruņojums nav taka policistam. Izmantot elektrošoku māku kā arī pistoli arī esmu šāvis, bet citiem ieročiem pamācīties vajadzēs. Kāpēc mums tieši Jūs būtu jauzņem Los Santos Policijas Departamentā- Esmu ļoti godīgs un paklausīgs pilsonis Amerikai. Kaut vai mana īstā dzimtene ir Austrālija, es mīlu šeit dzīvot un vēlos strādāt tādā darbā kur komandas darbs nozīmē visu. Jau kopš bērnības man nepatikuši noziedzinieki kad skatijos betmenu pa televizoru, viņa vecākus nošāva noziedzinieki. Centīšos labi kalpot Amerikai, un cerēšu uz veiksmi un sadarbību. Ko spēsiet darīt pilsētas labā būdams virsnieks?- Apturēt noziedziniekus, noziegumu skaits dienā kritiski ceļas katru dienā visā valstī. Vēlos lai šis mainas uz otru pusi. Protams uz apmācībām nedaudz mani vajadzēs aizsūtīt, jo neko tādu iepriekš neesmu darijis. | 5 Posms ; Sodāmība | Vai iepriekš esat sodīts?: Neesmu. Ja esat tad par ko?: Neesmu. Paraksts- T.Scott Iesūtīšanas Datums- 11.05.2019 (( | 6 Posms ; OOC Informācija | )) Vārds- Linards Vecums- 15 Ekrānšāviņš no /stats- Ekrānšāviņš no /history- TS3 Lieto?- Nav ielādēts, bet varu ielādēt. Pārzin TS3?- Ja takš. Vai spēj komunicēties ar citiem iekš TS3?- Protu gan.
 9. *Boriss izdzirdot ka brālis Ruslans un brālēns Olafs ir miris ļoti sērotu un uzrakstītu vēstuli, pēc kā pārdozētos ar narkotikām pie kāda bāra, atstājot vēstulīt sev dūrē.* ''Tas kas lasa šo vēstuli. Redzot manu mirušo ķermeni jūs nesapratīsiet kā es esmu cietis. Man kā cilvēkam nekad nav patikuši tie depresivņiki, bet tagad nu pats tāds esmu kļuvis. Mani tuvinieki, paši paši tuvākie cilvēki kas man bija apkārt Amerikā nomiruši. Tie kas man palīdzēja šajā valstī iekustēties, nomiruši. Nezinu ko darīt, jo nu mans vārds nav svešs policijai. Es varu slēpties, bet tas neko nemainīs ar laiku mani tāpat atradīs. Viss ir galīgā dirsā, man nav ar ko pavadīt laiku jautri. Mēs ar Brāli un Brālēnu bijām sevišķi lieli pilsētā. Pārdevām narkotikas cilvēkiem, apšāvām cilvēkus, ko tik vēl ne, bet kad nošāva manējos pilnībā viss mainijās. Bļē es nezinu ko darīt! Šo vēstuli rakstu histērijā cerot ka lasītājs sapratīs manas sāpes, bet nu tagad jau par vēlu mani mierināt būs. Lietošu ko citiem cilvēkiem baroju pats, un nomiršu pirms man jācieš cietumā uz mūžu. Ar dievu Boriss. *Uz vēstules būtu nopilējušas vairākas asaras un papīrs būtu diezgan saņurcīts* ((Nu bija pāris nedēļas šajā frakcijā ceru ka patika lasīt un ceru ka patika kopā rpot, bet nu visam pienāk laiks.)) ((Lūdzu arhivēt.))
 10. Jaguar

  ITS 666!

  Traks esi? Bērns logisko domasanu lietot neprot tu domā ka papīru pratīs? Taksu sagriezīsies. Par bērnu drošību!
 11. Jaguar

  Brigada Oaraza

  Neliels ieteikumiņš, kad izgriez tekstu uzliec tam stroke uz 2pt citādi acis man kožas ārā lasot.
 12. Jaguar

  [MTA] RP Pērles

  Kad zaglis pats saprot ka nozaga grabažu.
 13. Yo, pazīstams jau laiciņu normālu, irl esam satikušies izskatijies pēc narika, bet čau jā
×
×
 • Create New...