Jump to content
www.SERPENT.lv

bLank

Lojālais lietotājs
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Sasildījies

3 Followers

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. bLank

  Sveiki GG

  Sveicināts iekš Serpenta.
 2. Izteikšos skaidri un gaiši, šis netiks ieviests serverī, jo šāda veida frakcija, kaut vai ja būtu, būtu nepieciešama uz lielāku skaita cilvēku. Šeit nav Samps, kur visiem ir iespējams dabūt ieročus 5min spēlējot serveri, tamdēļ ieroču apgrozība serverī ir maza. Francis arī minēja, ka būs tanku braukšana u.t.t. Netaisīsim apkaunojumus serverim, paliksim ar policiju. Slēgšu ciet šo, TC.
 3. Nekur, nekad nav un visticamāk nebūs MTA šāda veida organizācija...
 4. Sveicināti S.Horn kungs. Ar prieku varu paziņot, ka tiekat pieņemts Glābšanas dienestā par mediķi. Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies priekšniecība uz CV norādīto tālruņa numuru.
 5. bLank

  Idlewood Death -415-

  Screeni ir domāti, lai redzētu Jūsu bandas/mafijas attīstību. Attiecīgi, šie screen ar ''streak'' ir bezjēdzīgi, lieku postu krāšana. Jūs esat daudz cilvēku, kas uz šo spēlētāju skaitu nav atbilstoši bandai, ieteiktu izvēlēties savu pamatsastāvu un ar tiem palikt RP'ot, jo pašreiz neviens cits cilvēks nevar uztaisīt sev jaunu nelegālo organizāciju, vismaz ar nepazīstamiem cilvēkiem, jo visi kuri vēlas rp'ot nelegālo ir ienākuši pie jums. Noejot no sliktā vaiba, screen ir labi, nav problēmas salasīt.
 6. ASV 4,5k nav jākrāj mēnešiem, ja strādā labi algotā darbā, to sakrāsi mēnesī, ar liekiem tēriņiem vēl. Bet saprotu tavu teikto, spēlē naudu vieglāk dabūt.
 7. Tu tiešām neesi gudrs, tu atsūtīji Latvijas pantu, tas nav tas pats, kas Amerikā.
 8. Mēs attēlojam ameriku, un tu esi GM's, kauns.
 9. To pirmo, jā, taču mēs esam daudzi Moderatori, kuri var arī izdzēst liekos nelegalos topic. Like intervals ir speciali uzlikts, lai, piemeram, draugam nevaretu saspamot 500 patīk. Liec savas emocijas pareizi.
 10. bLank

  Hustle gang

  Arhivēts.
 11. bLank

  Brigada Oaraza

  **Nedaudz par Brigada Oaraza** Rumānijas mafija "Brigada Oaraza'' ir organizēts noziedznieku grupējums, kuras locekļi pārsvarā ir etniski rumāņi. Viņi ir paplašinājuši savu noziedzīgo darbību Eiropas Savienībā, darbojoties galvenokārt Ziemeļitālijā un Spānijā, kā arī Amerikas daļās. Pārsvarā tiek iesaistīti narkotiku tirdzniecībā un noziegumos kā kredītkaršu zagšana un to aptīrīšanā. Viņi piedalās dažādās noziedzīgās darbībās, sākot no prostitūcijas un izspiešanas līdz narkotiku tirdzniecībai, kā arī dokumentu viltošanas un īpašuma noziegumiem. Rumānijas mafijas banda ar nosaukumu Brigada Oaraza pārņēma Ziemeļitāliju . Rumānijas noziegumu sindikāti ir atbildīgi par 75% cilvēku tirdzniecības visā Eiropā. Šī organizētais grupējums nav bieži sastopams centra daļā , dzīvo nostrūros un nelielās ielās . Dzīvo sava veida nabadzīgās vietās, kur nav daudz policistu. **Pēdējās darbības.** Nesen tika ziņots, ka daži Rumāņi ir specializējušies ATM apzagšanā - Amerikā, Austrālijā un Jaunzēlandē . Saskaņā ar Las Venturas policijas sniegto informāciju, valsts vēsture daļēji izskaidro šo noziedzīgo grupējumu - "Rumānija bija pirms ''Ceaușescu'' diktatūras krišanas, matemātikas un datoru kodēšanas centrā, iegūtās prasmes popularizēja Austrumbloka organizēto noziedzību grupas apvidū." **OOC Informācija** Pievienojoties grupējumam , jūs piekrītat, bez iemesla pametot grupējumu, PK/FPK/CK. Grupējumā var pievienoties tikai IC. ((Pirmie cilvēki arī caur OOC)) /f Čats RP laikā vienmēr būs izslēgts, kā arī nebūs nekādu sarunu caur Discord/TS3, lai netiktu pārkāpts termins - MG. ((Topikā informācija tiks papildināta))
 12. bLank

  Hustle gang

  Stāsts nav pārdomāts un pārpildīts ar kļūdām. Labāk pievienojies kādam pašreizējam grupējumam.
×
×
 • Create New...