Jump to content
www.SERPENT.lv

Tiepša

MTA Administrators
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Tiepša last won the day on May 18

Tiepša had the most liked content!

Community Reputation

69 Sasildījies

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. 3/10 - Kā hiphops varēja nokrist tik zemu?
 2. [ FORUMS ] Foruma Moderators: @bLank Foruma Lietotājs: - Foruma Radošākais: - Foruma Aktīvākais lietotājs: - Foruma Izpalīgs: - Foruma Nopietnākais lietotājs: @bLank Foruma slinkākais lietotājs: - [ MTA:RP ] MTA Administrators: @Jery MTA RP Skolotājs: Minēšu ka @Kaji MTA Slinkākais Administrators: - MTA Slinkākais RP Skolotājs: @Tiepša MTA Aktīvākais spēlētājs: -
 3. Atvainojos par aktivitātes trūkumu pēdējā laikā. Cerams tiksim laicīgi galā ar būvobjektu, un varēšu turpināt šo frakciju.
 4. Un tagad latviešu valodā, ar vajadzīgajām garumzīmēm, un veselos teikumos. Paldies.
 5. Kādēļ būtu vispār jaigaida kapitāls un f3 panelis? Iespējas legāli pelnīt naudu ir dafigā un vel vairāk, it sevišķi ar tik pretī nākošiem administratoriem.
 6. Tiepša

  [MTA] RP Pērles

  Kāpēc gan man būtu jātērē savs laiks runājot ar indivīdu kam visticamāk nav pat pamatskolas izglītība. Kad būsi pilngadīgs, varbūt varam parunāt un es tev varu iemācīt kā lieto lielos burtus, uzsākot teikumu. Atgriežoties pie tēmas: Ieliku linku, jo tava frakcija patiešām ir pērle, divu pamatīgi ievērojamu iemeslu dēļ. Tavai frakcijai izcelsme ir neloģiska, un saprašana par to kā norisinās nelegālais RP tev arī nav. Pirms piedirs forumu ar sūdainiem threadiem, iemācies nelegālo RP piedaloties frakcijā kuru vada cilvēks ar sapratni.
 7. Nezinu vai kāds vel atceras šo brīnumu. Lielāka daļa pamatskolas aizgāja šajā spēlē. No PS1/PS2 ērās nāk vien prātā šie divi gabali
 8. Tiepša

  ITS 666!

  Un šis tavuprāt nav sūds? Piedod, bet nevaru iedomāties labāku terminu tam.
 9. Tiepša

  ITS 666!

  Man sāk likties ka tu no nelegālā RP un loģikas saproti mazāk, nekā no pareizrakstības vai pieturzīmju lietošanas.
 10. Autors : DLA89 Komentārs : Kāpēc gan kapitālistiskā valstī, valdībai būtu jānodrošina iedzīvotāji ar dzīvesvietu vai tie jānodrošina finansiāli jau vairāk, nekā tas tiek darīts? Paskaties uz katru valsti kurā šo pabalstu ir ievērojami vairāk, un to summas ir lielākas - Dānija, Zviedrija, Nīderlande vai Austrija. Dažās no tām ienākuma nodoklis piekāpj pat līdz 50%. Uzjautā sev vai tu gribētu dzīvot kādās no šīm leftistu "utopijām", un ļaut valstij paņemt pusi, ja ne pat vairāk savus ienākumus, lai to izdalītu slinkiem un nenodarbinātiem jauniešiem? Kā bezdarbnieks, varu apliecināts ka ar domes sniegto pabalstu ir pietiekoši lai izdzīvotu. Piekritīšu par likumsargu nolaidību, un pārmaiņas policijas departamentā ir vajadzīgas.
 11. Neciešu modernu hiphopu, bet ir jādod kredīts par laika ieguldījumu - 7/10
×
×
 • Create New...