Jump to content
www.SERPENT.lv

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/24/2019 in all areas

 1. 12 points
  Screeni ir domāti, lai redzētu Jūsu bandas/mafijas attīstību. Attiecīgi, šie screen ar ''streak'' ir bezjēdzīgi, lieku postu krāšana. Jūs esat daudz cilvēku, kas uz šo spēlētāju skaitu nav atbilstoši bandai, ieteiktu izvēlēties savu pamatsastāvu un ar tiem palikt RP'ot, jo pašreiz neviens cits cilvēks nevar uztaisīt sev jaunu nelegālo organizāciju, vismaz ar nepazīstamiem cilvēkiem, jo visi kuri vēlas rp'ot nelegālo ir ienākuši pie jums. Noejot no sliktā vaiba, screen ir labi, nav problēmas salasīt.
 2. 11 points
  *Youtube portālos pārādītos jauns Kanāls un jauna dziesma ko izpilda TEC9 jeb Tyrlor Vinewood*
 3. 9 points
  DeShawn' atmiņas no pagātnes : Es ierados Los Santos , jo mans draugs Marq' sauca pēc palīdzības.. pa telefonu viņš izklausījās ļoti noguris , kā ari viņš izklausījās ļoti dīvaini .. Marq' teica , ka esot dabūjis kautkādu garāžu. Tagad esot baigā ģēla , redz varēšot paši tagad ar automašīnām labi nopelnīt , proti pārdot tās , kā arī rīkot nelegālas sacensības , kuras tiks balstītas uz totalizatoru. Es uzreiz kļuvu ieinteresēts , tāpēc ar pirmo autobusu ,kas veda pie Marq' es devos uz Los Santos . Marquise teica , ka sagaidīs mani pie Stacijas , bet man nācās gaidīt , tādēļ es iegāju kioskā un pa diviem dolāriem nopirku žurnālu. Žurnāls bija saistīts ar automašīnām , tajā bija arī viss pastāstīts sīki un detalizēti par mitsukiem .. es izlasot šo tekstu ,kas atradās desmitajā lappusē , uzreiz nolēmu , ka mans auto , kuru es pirkšu noteikti būs mitsuks , visticamāk Eclipse. Pagāja aptuveni divas stundas , līdz pie stacijas piebrauca Marq ' ar savu hammeru. Cik nopratu no viņa sacītā, hammers esot tikai pagaidu braucamais , ar kuru viņš pārvietojas pa ielām. Marq' man teica , ka pirkšot sev poršē, tādējādi es uzreiz izdomāju , ka man vajadzīgs ir mitsuks , tādēļ es no viņa aizņēmos uz kādu laiku divas štukas un uz savu garāžu atbraucu ar norūsējušu Eclipsi. Par laimi auto vēl uz priekšu kustēja , kā arī ar to varēja pabraukt. Es uzreiz to uzreiz uzcēlu uz pacēlāja , pamanīju to , ka apakša automašīnai vismaz ir daudz maz labā stāvoklī. Salons arī bija diezgan ciešams priekš tās cenas..vienīgais kas man nāca tobrīd prātā , bija -nauda un vairākas naktis garāžā, kāpēc? Tādēļ, jo mitsukā ir jaiegulda aptuveni kādi desmit tūkstoši , kā arī jāpavada vairākas naktis iekš garāžas.
 4. 9 points
  Īsumā. kas jums jāzina par Yakuza:
 5. 9 points
  MTA:RP Atjauninājums II *Serverī tiks ievietoti slotmašīnas ( aparāti ) pieejot pie viņiem nospiežot ''H'' burtu sāksies griezsties aparāts. *Serverī tagad varat paši pārdot savus auto/motociklus rakstot /sellveh cena, ja pārdomājat nepārdot auto rakstam /unsellveh *Serverī LSPD Frakcijā var pievienot pa visām pilsētām kameras *Serverī LSPD, tagad iet /dispitch, bet ir vajadzīgs items ar ID 177 iekš invetory.
 6. 9 points
 7. 8 points
 8. 8 points
 9. 8 points
 10. 8 points
 11. 8 points
 12. 8 points
 13. 7 points
  m Paldies @Kaji par logo izveidi. Par Українське братство. Українське братство, jeb Ukraiņu brālība ir nelegāls grupējums, kura galvenie pārstāvji ir Ukraiņi. Organizācija specializēsies uz narkotiku izplatīšanu Los Santos mērogā. Organizācija nodarbosies tikai ar daž ne dažādiem noziegumiem kā; slepkavību; narkotisko vielu izplatīšanu; vandālismu; reketu; nolaupīšanu; zagšanu; dokumentu viltošanu; draudēšanu; nelicenzētu ieroču izmantošanu, uzturēšanu; izvarošanu; spīdzināšanu; bēgšanu no cietuma. Organizācijas nelegālās gaitas pirmoreiz uzsākās vecajā valstīj ,proti, Ukrainā Boris bija grupējuma pārstāvis, Boris bija sevišķi ietekmīgs cilvēks Kijevā (Ukrainas galvaspilsētā). Boris bija absolūti visiem Kijeviešiem zināms kā cilvēks ēnā, neviens nezināja kā viņš izskatas izņemot viņš pats un viņa ģimene un daži sabiedrotie, bet kad valstī uzsākās nemieri Boris nolēma doties pie savējajiem Amerikā. Boris tāpēc nelegāli imigigrējās uz Ameriku, lai uzsāktu jaunu nelegālo dzīvi. OOC Noteikumi Pievienojoties frakcijai piekrīti ka tavam character var piešķirt CK (Character Kill) /FPK, disarm Pametot frakciju nevienam neziņojot būs uzskatīts par nonrp, par ko var ajailot. Pamatsastāvs: @Komunists, @Kaji, @Jaguar.
 14. 7 points
 15. 7 points
 16. 7 points
 17. 7 points
 18. 7 points
 19. 7 points
 20. 6 points
  Organizācija ir bāzētā uz modernas krievu mafijas pamata, taču tas neliedz darbību personāžiem ar Kaukāzu, Rietumslāvu, Balkānu vai Baltu izcelsmi. Unikāli personāži ar unikālām motivācijām ir vairāk nekā gaidīti. Organizācija tiks pakāpeniski attīstīta, no mazākas noziedzinieku koalīcijas, līdz reālai organizācijai. Pievienojaties šijai organizācijai, jūs automātiski piekrītat PK/FPK/CK darbībām ka no organizācijas biedriem, gan ārējiem elementiem. Meklēju 1-2 cilvēkus kuriem ieinteresētu darboties pamatsastāvā, vairāk info caur pm.
 21. 6 points
 22. 6 points
  ♫Omnibuss♫Omnibuss♫
 23. 6 points
 24. 6 points
 25. 6 points
 26. 6 points
  Jo tikai LVRP tu atradīsi nigēru vārdā Genādijs
 27. 6 points
 28. 6 points
  Miskaste, nē, nē , šis nebūs erperis.
 29. 6 points
 30. 6 points
 31. 6 points
  *VISI SKRĪNI NETIKS LIKTI, LAI NEVEIDOTOS LIEKS MG*
 32. 6 points
 33. 6 points
 34. 6 points
 35. 6 points
 36. 6 points
 37. 6 points
 38. 5 points
  Šī gada 12. maijā, tika uzsāktā zila rolls royce meklēšana, meklēšana izvērsās ārpus Los Santos pilsētas, meklētā persona tika aizturēta netālu no Angel Pine. Persona atklāja uguni pa policijas Virsnieku, ar gumijas ložu palīdzību Seržantam Mike McCary izdevās personu sagūstīt lai neviens neciestu. Persona izmantoja Silenced-USP, sakarā ar šo situāciju tika pārmeklēti personas īpašumi, personas īpašumā atradām seifu, seifs tika nogādāts uz iecirkni kur tas tika atvērts, iekš seifa atradās MP5 šaujamierocis ar patronām. Pārmeklējot personas īpašumus tika atklāts ka personas īpašumā/bārā, atrodas nelicenzēta kazino iestāde, Īpašums uzreiz tika likvidēts un nu tas tiek pārveidots. *Pievienots PDF fails* Šī gada 12.majā personu apciemoja Federal Bureau Of Investigation. Persona tika nopratināta lai uzzinātu informāciju par ieroča iegādi, persona nevēlējās atklāt informāciju/sadarboties ar FBI (ederal Bureau Of Investigation). Personai tika piespriests mūža iesliedzījums Los Santos Štata Stingrā režīma cietumā. Uz turpmāku lietas izskatīšanu Los Sanots Policijas Departamenta esošais priekšnieks Condrad Mills nevēlējās atklāt. Bet piepilda ka lieta nav slēgta un notiek izmeklēšana starp Krievu/Ukraiņu izcelsmju personām aizvien. ((Atļauts izteikties, pievienot komentāru IC)
 39. 5 points
  ASV Brīva valsts vai nē? Sveicināti dārgie štata iedzīvotāji savu idenditāti es slēpšu sakarā ar to, kad valdes locekļi tāpat mani atradīs un sodīs par doto rakstu, es vēlētos pasludināt, kad šī pilsēta un štats kopumā ir viena liela korumpēta un nelikumīga zeme, kāds vispār zina, kas ir mūsu domes priekšsēdētājs? Tieši tā, tas ir Will Hector, zinat ko tas mērglis dara, kad slēpjās zem sava melnā BMW? Pārkāpj stimties CSN Likumus, kā arī daudzi avoti ziņo ir redzēts strādājot kopā ar nelikūmīgajiem projektiem, Wills savu idenditāti slēpj zem tonētiem logiem. kas kādreiz ir bijuši nelikumīgi, bet tagad, protams, tie ir legāli tas arī nav viss, kas notiek policijā? Kāds zina cik daudz slepkavības notikušas vienu mēnešu laikā? Vairāk, kā simtiem un pat lielākā daļa no tām ir no mūsu likumīgiem policistiem, kā arī, kas notiek iekšā tajā sasodītā departamentā? Viens policists nesen kā bruņojies savā darba tērpā paņemot darba ieroci nogalinājis četrus cilvēkus un par to vispār nekaunās un aizvien atrodas uz brīvības un strādā laimīgs, kā arī, kad jūs pēdējo reizi redzējāt likuma sargus uz ielas? Nevarat atbildēt? Tas ir tādēļ, kad viņu fiziski nav, viņiem nerūp tas, kas notiek bēdīgos rajonos viņi dzīvo uz mūsu nodokļiem un par neko nesūdzās, kāds redzējis ar kādām automašīnām braukā policijas darbinieki? Tie auto maksā vairāk nekā mūsu mājas zem kurām mēs dzīvojam un zem kurām mēs ceram, kad valdība dos kvalitatīvu dzīves drošību mums visiem, bet nē, policijas priekšnieks kurš tagad ticis amatā vispār zudis uz citu štatu, neinteresējoties kas notiek viņa pilsētā kurai viņš deva goda zvērēstu sargāt šo pilsētu, svarīgi biznesa objekti tiek nopirkti no citu organizācijas pārstāvjiem, biznesi kuriem vajadzētu maksāt vairākus miljonus tiek pārdoti par liekiem tūkstošiem kaut kādiem cilvēkiem kuri pat nezin vārda definīciju: ''bizness'' Jautājums kam mēs strādājam? Kādēļ tauta klusē? Kādēļ mēs nevaram pieprasīt kvalitatīvas vēlēšanās, kur mēs izvēlētu stabilu domes priekšsēdētāju? Jūs domājat, kad tādu nav? Ir un vienmēr būs mums tikai jādod valdībai saprast, kad mēs gribam pārmaiņas vai arī mēs vienkārši ievēlam stabilu domes priekšsēdētaju. ((IR ATĻAUJA PIEVIENOT IC KOMENTĀRUS PAR DOTO RAKSTU))
 40. 5 points
  1996. - 1998. Gads ' Los Santos ' 1996. Gadā valdija nemiers Los Santos ielās ' .. Bija daudz dažādu noziedzīgo grupējumu kuros labprāt nevajadzētu iesaistīties , asinis , narkotikas netīra nauda un ieroči. Tas bija tas laiks kad ielās valdija saucamās ''BANDAS''. Narkotikas tika tirgotas teritorijās par kurām karoja melnādainas izcelsems personas . Katrai teritorijai bija savs galvenais un robežas pārkāpjot , tas varēja beigties letāli . Šis laiks daudziem legāliem uzņēmumiem bija nesis vairāk mīnusus nekā plusus , jo nelegālās puses biedri no tiem iekasēja naudu kura nebija nemaz tik maza . Personas kas atteicās maksāt bieži vien tika nogalināti un viņu īpašumi pārdoti legāli atkal citiem pircējiem . Šinī gadā Los Santos'u sauca par Narkotiku pilsētu , jo visi statistikas rezūltāti liecinaja , ka tieši šeit narkotikas tiek ražotas viss vairāk un ir lielāka apgrozība tām. Pilsētas nomaļākājas vietās katram otrajam vienmēr bija kāda deva sev pa kabatai . Policija nespēja karot ar narkotisko noziecību , jo tai jau bija pīlsētā pārsvars . Ļoti daudzas bandas ' bija uz vienu roku ar policiju ' taču dažas bija tā iebaidijušas policiju ka pat tie baidijās tuvoties tām un to teritorijai . Pēc diviem gadiem (1998. Gadā) reitingi paaugstinājas pa 15 % un nelegālās darbības turpinājās attīstīties straujāk un straujāk . Laikam ejot stiprākās bandas iznīcināja vājās līdz ar to iegūstot pārsvaru un savācot viņu teritorijas . Sākas bandu kari kur izdzīvoja tiešām gudrākais un stiprākais . Policija bija vietās tikai kur bija vajadzība cilvēku apgrozībai (Pilsētas Centrs) . Narkotiku plūsma vēlaizrpojām pārņēma pilsētu , taču tika iznīcinātas daudzas fabrikas savāstarpā karojot Bandām. Tika nodedzinātas ēkas līdz ar pamatiem naktī kad visi tajā guļ , nevienam negaidot , lai nestu zaudējumus personai kas skatās teritoriju '.. 1999. Gads ' piedzimst ''Taylor Vinewood'' . Kādai sievietei kas arī cieta no apkārtējās vides piedzima dēls kuram viņa deva vārdu Taylor's . Mātes vārds bija Elizabetha kura strādāja Ganton ' pārtikas veikalā par pārdevēju. Jau vairākus gadus pēc kārtas šis veikals tiek apzagts , taču šis ir ģimenes vienīgais ienākuma avots kurā pelnīt naudu . Tēvs bija Los Santos bandas saucamais G' jeb Gangsters . Viņu sauca DeAndre . Taylor'am bija arī brālis Dwyane kuru viņš cienija vairāk par sevi , jo ir vienmēr palīdzējis nostāties uz kājām kad ir grūti . Taču māte nevēlējas lai Taylor un Dwyane redz šādu dzīvi un kļūst par tādu pašu cilvēku . Tēvs bieži vien bija mājās vēlu , jeb aŗī uzmeklēja Elizabethi ar Taylor un Dwyane kad vajadzēja patvērumu. Tēvs ģimenei nedeva nekādu atbalstu pēc kā Taylor māte izvēlējās šķirties no DeAndre. 2004. Gads ' DeAndre tiek sašauts ' Pēc vairākiem gadiem sāka atkal parādīties 1996 . gada situācijas atiecībā uz bandām . Sāka karot par teritorijām un iznīcināti daudzi teritoriju saucamie ''BOSI''. Iznīcinot vairākas teritorijas un to Bosus , kāds pārņem lielāku likmi un to teritorijas gūstos varu . DeAndre bija viens no saucamajiem ''Real G'.'' , kas lietas darija līdz galam . Taču vienā dienā nenojauta ka var paklupt un pēkšņi krist . DeAndre bija vairāk kārt dzīvē paveicies taču zināja ka riskē ar dzīvību . Netālu no Dillimore's DeAndre bija kāds saucamais ''Deal'' jeb bieznesa darijums . Bija janotirgo pāris metāla gabali (GLOCK-21) un narkotikas (kokaīns) kādai meksikāņu izcelsmes bandai . Viņš nezināja kas šī ir par bandu un nezināja ka patiesība tika ievilināts Karteļa rokās. Kāda persona kas iepriekšs no DeAndre bija iegādājies patstāvīgi nelegālās preces , bija novērojis viņu . Persona bija tas kas ieteica šo darijumu , kurš bija nelabvēlīgs priekš DeAndre . Darijumam notiekot , sākās neliela nesaprašanās no meksiķāņu bandas biedra pēc kā sekoja 7 lodes DeAndre vēdera rajonā . Meksikāņu bandas beidri aizmuka no notikuma vietas atstājot DeAndre asiņojot uz zemes savācot ieročus un narkotikas . Pēc vairākām dienām DeAndre līķis tika atrast mežā pie balta 1994 gada Mercedes S500 . Tika iesaistīta policija un ziņots Taylor mātei par notiekošo . Elizabethe bija gaidijusi jau kautko tādu , taču bija domājusi to agrāk jau kad dzima Taylor . Pats Taylor jau bija 5 gadus vecs un zināja kas ir tēvs , taču nezināja kā pelna iztiku un kāpēc nav pie ģimenes . Veicot izmeklēšanas policija bieži apciemoja Elizabethe's māju lai nopratīnātu un uzzināt lietas vairāk . Taču Taylor kā jau 5 gadus vecs zēns intresējas , ja kāds atnāk ciemos . Policists kurš nopratināja māti prasija vai nezina kas varētu būt nogalinājis DeAndre pēc ķa to izdzirdējis izskrēja izstabā un prasija kas ar tēvu . Māte negribot neko ļaunu , teica ka viss ir labi taču mazs bērns jūt vairāk nekā iedomāties var . 2015. - 2019. Gads Taylor's Los Santos'ā ' Gadiem ejot Taylor visu saprata un daudzko izstāstija Dwyane jeb Taylor brālis . Taylor sāka nojiet no ceļa un lietot narkotikas , jo bija iesaistijies ar nepareizajiem cilvēkiem jau skolas laikā . Sāka tirgot narkotikas un palikt parādā nepareizajiem cilvēkiem . Taylor mātei 2009. Gadā tika atklāts galvas vēzis kurš nebija ārstējams , kā rezūltāta viņa nomira. Abi brāļi to ilgi nevarēja pārdzīvot , taču centās cik varēja izdzīvot . Vēlāk laikam ejot Taylor ar Dwyane nonāca bērnunamā , no kura vairākas reizes ir mēģinājuši aizmugt . Taylor vienreiz aizmūkot no Bērnunama nakts laikā skrienot uzdūrās kādām nepatīkamām kvartālām Los Santosā'.. Šie gadi bija palikuši nedaudz mierīgāki taču ne visiem . Skrienot no Unity puses uz IGS pusi kāda braucoša automašīna atklāja uguni pret Taylor Vinewood ķermeni rezūltātā sašaujot viņu . Personas kas atradās automašīnā bija narkotiku reibumā un nodomāja ka Taylor's vienkārši bēg , jo tirgo narkotikas citā rajonā . Taylor sašāva 3 reizes kreisajā kājā ar TEC9 automātu un 2 reizes mugurā arī ar TEC9 pēc kā stāvoklis bija traģisks . Tākā apšaude bija centrā tika izsaukti ātrie kā rezūltātā Taylor tika nogādāts slimnīcā . Ārsti ar visām pūlēm izglāba Taylor dzīvību , kaut tā tūrējās mata galā . Taylor's pasakās Mātei un tēvam par to , kad viņš izdzīvoja šijā situācija , jo viņam liekas ka viņu ar brāli māte ar tēvu sargā ... Pēc notiekošā pagāja labs laiks līdz Taylor's nostājās atkal uz kājam un to palīdzet izdarija Dwyane'. Sākot atkal visu no jauna par Taylor darbībām un nelegālo pusi bija informāciju ieguvis Vincet's jeb viens no ''Idlewood Death -415-'' Līderiem . Vincents kādu laiku bija meklējis kādas personas , kas labi saprot no nelegālās puses kautko un piedāvāja darijumu Taylor'am ar Dwyane . Abi brāļi ļoti labi mācēja kontaktēties ar nelegālo pasauli pēc ka deva zvērastu , ko dara katras bandas loceklis - Pastāvēt par savejiem un nenodot , savādāk vienīgā izeja ir ''LODE''..
 41. 5 points
 42. 5 points
 43. 5 points
  neizdevusies zādzība
 44. 5 points
 45. 5 points
 46. 5 points
 47. 5 points
 48. 5 points
 49. 5 points
 50. 5 points
×
×
 • Create New...